Mini Koparka Berger Kraus BK1700JS z osprzętem KUBOTA D902

57 900 PLNnetto
Marka: Berger Kraus
Pojemność łyżki kopiącej: 0 m3
Cylindry: 3 cylindry
Moc: 16 KM
Rodzaj paliwa: diesel
Głębokość kopania: 2 m
Zasięg kopania: 3 m
Wysokość wyładunku: 2 m
Rodzaj gąsienic: Gąsienice gumowe
Model: BK1700JS
Rok produkcji: 2025
Stan: Nowy
Normy Emisji Spalin: Stage V
Dodatkowe opcje :
  • Lemiesz przedni
  • Ramię skrętne
  • Dodatkowe obwody hydrauliczne (AUX1, AUX2)
Oferta od: Firmy
Berger Kraus
Berger Kraus ● offline W serwisie od: marzec 2026
Sprzedawca zweryfikowany
  • Polski

Opis

Dealer Mini koparek Berger Kraus na całą Europę.
Transport , dogodne finansowanie oraz obsługa serwisowa,
Zapraszamy do współpracy.

Punkty prezentacyjne:
1. RZESZÓW ul. Dębicka 95, 35-213 Rzeszów, woj. podkarpackie (tel.6-9-0-9-0-7-0-0-0)
2. KACPERÓWKA 8, 05-620 Błędów, woj. mazowieckie (wcześniej kontakt telefoniczny 6-0-1-2-6-9-3-6-3)
3. OPOLE 45-837 ul. Wrocławska 107 woj. opolskie (wjazd od Cmentarnej 2) (wcześniej kontakt telefoniczny 5-0-5-0-5-5-7--16)
4. KĄCLOWA 190, 33-330 Grybów, woj. małopolskie (wcześniej kontakt telefoniczny 5-0-5-4-6-5-3-1-9)
5. TOPOLA WIELKA ul. Długa 68 , 63-421 Przygodzice k.Ostrowa Wielkopolskiego woj. wielkopolskie (wcześniej kontakt telefoniczny 6-9-0-6-7-4-0-4-0)

Masz wątpliwości czy ta koparka jest dla Ciebie? Zapraszamy do nas do siedziby na darmowe testy naszego sprzętu!

Możliwy transport w całej Polsce i Europie. Leasing niskich rat!!

Berger Kraus BK1700JS z silnikiem KUBOTA jest solidną koparką stworzoną do prac fundamentowych, ogrodzeniowych, przyłączeniowych i ogrodowych.

Cena 57 900
Sprzęt fabrycznie nowy
Nie zawiera polskiego podatku
Wystawiamy FV 23%

Koparka Berger Kraus BK1700JS z silnikiem KUBOTA
Szybko złącze ułatwiające montaż osprzętu
Łyżka szerokość 200 mm
Łyżka szerokość 400 mm
Łyżka skarpowa 1000 mm
Teraz Kciuk hydrauliczny GRATIS


SPECYFIKACJA KOPARKI BERGER KRAUS BK1700JS
Model: BK1700JS skrętne ramie
Sterowanie Joysticki
Marka: Berger Kraus
Ciężar roboczy: 1640 kg
Pojemność łyżki w zestawie: 0.027 cbm
Szerokość łyżki w zestawie: 400 mm
Silnik: KUBOTA EURO 5 (D902) 3-cyl chłodzony cieczą (diesel)
Moc znamionowa: 11,2 kw/2200r/min
Pojemność: 0.898L
Pompa główna: tłokowa TaiFeng 39,6L/min
Silnik obrotowy: EATON
Silnik jezdny: EATON
Ciśnienie maksymalne 200 bar
zbiornik oleju hydraulicznego 15,3L
zbiornik paliwa 18L
ZAKRESY PRACY
Max. zasięg kopania: 3640 mm
Max. głębokość kopania: 2200 mm
Max. wysokość wysięgu: 3230 mm
Max. wysokość wyładunku: 2260 mm
Max. pionowa głębokość kopania: 1780 mm
Minimalny promień skrętu: 1520 mm
Max. wysokość podnoszenia lemiesza: 215 mm
Max. głębokość kopania lemiesza: 190 mm
Skręt ramienia w lewo-390mm
Skręt ramienia w prawo-510mm
Promień obrotu: 360°
WYMIARY:

Wymiary: 3345x1100x2380 mm
Długość całkowita toru : 1434 mm
Szerokość podwozia: 1100 mm
Prześwit podwozia: 418 mm
Szerokość gąsienicy (gumowa): 230 mm
Promień zawracania (obrotu): 790 mm

BERGER KRAUS sp.k
Centrala firmy:
ul. Dębicka 95, 35-213 Rzeszów

Punkty prezentacyjne:
1. RZESZÓW ul. Dębicka 95, 35-213 Rzeszów, woj. podkarpackie (tel.6-9-0-9-0-7-0-0-0)
2. KACPERÓWKA 8, 05-620 Błędów, woj. mazowieckie (wcześniej kontakt telefoniczny 6-0-1-2-6-9-3-6-3)
3. OPOLE 45-837 ul. Wrocławska 107 woj. opolskie (wjazd od Cmentarnej 2) (wcześniej kontakt telefoniczny 5-0-5-0-5-5-7--16)
4. KĄCLOWA 190, 33-330 Grybów, woj. małopolskie (wcześniej kontakt telefoniczny 5-0-5-4-6-5-3-1-9)
5. TOPOLA WIELKA ul. Długa 68 , 63-421 Przygodzice k.Ostrowa Wielkopolskiego woj. wielkopolskie (wcześniej kontakt telefoniczny 6-9-0-6-7-4-0-4-0)

Lokalizacja

Miejscowość: Rzeszów
Województwo:
podkarpackie
Kraj:
Polska
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Miejscowość:
Województwo:
Poznaj MotendoTam, gdzie kończy się
ręczna praca
Zaczyna się skala działania: maszyny, oferty i partnerzy branżowi w Motendo.
Sprawdź Motendo
Dodano: 28.07.2026, 16:59
Wyświetleń: 1
ID ogłoszenia: 1870
Oferta od: Firmy
Berger Kraus
Berger Kraus ● offline W serwisie od: marzec 2026
Sprzedawca zweryfikowany
Poleć ogłoszenie znajomym:
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Miejscowość:
Województwo:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Dodano: 28.07.2026, 16:59
Wyświetleń: 1
ID ogłoszenia: 1870
Do góry